के तपाईलाई थाहा छ कि तपाईंको बिहानको कफी संग ब्लूबेरी स्कोनमा 450 क्यालोरी र मोटाइको अस्वस्थ खुराक हुन्छ। यहाँ एक हल्का नीलोबेरी स्कोन हो, जुन सानो छ तर केवल टान्टिलाइजिंगको रूपमा। यी स्कोनहरू सेल्सहरू भन्दा बरु स्कपहरू छोड्दछन्, जुन तिनीहरूलाई बिहान वा दिउँसो उपचारको लागि उत्तम आकार दिन्छ।
यी सबै भन्दा राम्ररी सेवा दिइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 कप आटा (
- सम्पूर्ण गेहूं )
- 1/3 कप शर्करा
- 2 चम्मच। बेकिंग पाउडर
- 1/2 tsp। बेकिंग सोडा
- 1/4 टस्पेस। नमक
- 4 tbsp। मक्खन (चिसो, नपढिएको, सानो टुक्रामा काटेर)
- 1 अण्डा (हल्का पीडा)
- 3/4 कप कम बोसो तितली
- 1 चम्मच। वेनिला
- 1 कप ब्लूबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 एफ सम्म
- सिलिकॉन चटाई वा नक्कली कागजको साथ ठूलो बकिङ पानालाई रेखा गर्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा आटा अनुहार, चीनी, बेकिंग पाउडर , बेकिंग सोडा र नमक मिलाउनुहोस्। पेस्ट्री ब्लेंडर वा दुई चक्कुहरु संग आटा मिश्रण मा मक्खन काट्नुहोस् जब सम्म यो मोटे कुंठ जस्तो देखिन्छ।
- अण्डा, तितली , र वेनिला थप्नुहोस्। आटा फाराम सम्म काँधमा हलचल गर्नुहोस्। ब्लूबेरीमा तह टेबलपुलुलहरू द्वारा तयार पाक पानामा छोड्नुहोस्।
- 12 देखि 14 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 73 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 220 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |