यो सजिलो पुरानो-सेतो अन्डा कमाण्डर बेकिंग गर्नु अघि सानो गन्तव्यको साथमा फसेको छ।
अ Egg custard धेरै थोरै सामग्री र सजिलो प्रकोपको लागि अचम्मको सान्त्वनाजनक छ। यो संस्करण क्लासिक टाँस्ने अख्तियारको साथ बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दूध
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/8 चम्मच नुन
- 4 चम्मचहरू
- धुलाइएको चिनी
- पिच अखरोट (सम्भव भए ताजा ताजा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- ठूलो पाक प्यानमा चार 6-औंस क्यान्डर्ड कप राख्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा, दूध, अण्डा, नमक, र शर्करा सँगसँगै बिस्कन्छ।
- कस्टर्ड कपको बीचमा कन्टर्ड मिश्रण विभाजित गर्नुहोस्; कमाण्डरको शीर्षमा लगभग गहराईमा गर्म पानीको साथ प्यान भर्नुहोस्।
- प्रत्येक न्युटमेग र पनीको साथ पकाउने ओवनमा लगभग 40 देखि 55 मिनेट सम्म कायम राख्नुहोस् वा कर्डर्ड सेट भएको छ। यो बेकिंग डिश को गहिराई मा निर्भर गर्दछ। कमाण्डरले अझै पनि केन्द्रमा थोपा झिक्र्यो। केन्द्रमा राखिएको एक चाकू सफा गर्नुपर्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
रिच वेनिला कस्टर्ड सस
अन्त्य कस्टर्ड रोटी पोडिंग अख्तियारको साथ
क्लाउड कस्टर्ड पाई अख्तियारको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 141 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 159 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |