यो रोबर्ब बेट्टी मिठाई क्लासिक सेब ब्राउन बेटीको एक स्त्रोत संस्करण हो।
यो रोबर्ब बेट्टी रोटीको टुक्रा, मक्खन, र ताजा तालाब संग बनाइएको छ। ताजा ताजा वसन्त रूब्राब प्रयोग गर्ने उत्तम तरिका हो। यदि तपाईंको लम्बेर रातोभन्दा बढी हरियो हो भने, रातो रातो रातो रंग थप्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। वा केही हल्का ताजा स्ट्राबेरीहरू तिनीहरूको उज्ज्वल र स्वादको लागि थप गर्नुहोस्।
नुस्खाले पुरानो ताजा रोटीको प्रयोगको प्रयोग गर्दछ, जुन मुद्रा बचत बोनस हो। जब तपाईंसँग पुरानो रोटी छ भने, यो तपाईंको खाना प्रोसेसरमा मोटाइ वा राम्रो क्रुम बनाउनको लागि प्रशोधन गर्नुहोस् र यसलाई कसरी क्यासेरोल टुप्पा, मासुलोफ वा मासुबल, ड्रेसिङ र डिसर्टका लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउंड रब्रबब स्टक (6 कप कटा भयो)
- 1 1/4 कप शर्करा
- 2 1/2 चम्मचपछाडि छिटो पकाउने टेपियोका
- 2 चम्मच ग्रेटेड नींबू रैंड (या ओरेंज राइंड)
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 1/2 कप ब्रेडकोठा (अधिमानतः नरम सेतो रोटी)
- 1/3 कप पिघल मक्खन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 400 देखि 400 सम्म
- हल्का मक्खन 1 1/2-क्वार्ट वा 2-क्वार्ट पकाउने डिश।
- रूबारा चोटी र यसलाई ठूलो कटोरामा राख्नुहोस्। चीनी, ट्यापियोको, नींबू रसिद र नुन जोड्नुहोस्; छुट्याइएको।
- मक्खी मक्खनको साथमा अर्को कटोरामा रोटीको टुक्रा टुक्रा बनाउनुहोस् र वेनिला संग बगाई; राम्रो तरिकाले टस्यो।
- रोबर्ब मिश्रण र ब्रेडक्राम मिश्रण को वैकल्पिक तह संग पाक पकवान भरें, तल को तल मा रेश्रब तह संग शुरू र एक ब्रेडक्रत्र पत्र संग परिष्करण।
- 25 मिनेट को लागि प्रीहेटेड ओवन मा पन्नी र सेंक संग पकाना पकवान को कवर गर्नुहोस।
- 10 मिनेट लामोको लागि पन्नी र बेक हटाउनुहोस्, वा माथिल्लो गरी खरानी हुन्छ।
- ताजा क्रीमको बज्जलिङ वा आइसक्रीमको स्कूपसँग न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 371 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 255 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 66 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |