यो समृद्ध वेनिला कन्सर्ट सॉस एक दाँतपालनको संकेत संग एक कन्सर्ट जस्तै सस हो। क्रीम वेनिला सॉस मिश्रण एक कर्डर्ड जस्तै चम्मच आटा र एक अन्डा संग मोटो हुन्छ। दालचीनी वा अख्तियारबाट मुक्त गर्न महसुस गर्नुहोस् र एक चम्मच वा दोश्रो र मसालेदार रम को थप्नुहोस्।
सॉस ताजा फल, रोटी पुडिंग, पाउन्ड केक, र अन्य डिसर्टका लागि उत्कृष्ट टपिंग हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप दाग गरिएको वा हल्का खैरो शर्करा, प्याक गरिएको
- 1 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- चुरोट जमीन नटमे या दालचीनी
- 1 ठूलो अन्डा
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 कप दूध वा आधा आधा
- ड्यास नमक
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम सससेन मा, भूरी शर्करा, आटा, पोषक वा दालचीनी, अण्डा, पिघ्ने मक्खन, दूध र नुन जोड्दछन्। जबसम्म राम्रोसँग मिश्रित हुन्छ र त्यसपछि मध्यम तापक्रममा प्यान राख्नुहोस्। कुक, लगातार whisking, जब सम्म मिश्रण मोटे र एक चम्मच पछि कोट कोट सम्म। *
एक कटोरा मा जाल चलानी राख्नुहोस् र यस मार्फत चटनी रोक्नुहोस्। समयको सेवा नगर्दा फ्रिज गर्नुहोस्।
रोटी पडिंग, केक, वा समान मिठाईसँग सेवा गर्नुहोस्।
* मोटो मिश्रण मा एक चम्मच डुबाउनुहोस् र यसलाई बदल्नुहोस्। चम्मचको पछाडि तल औंला चलाउनुहोस्। यदि मिश्रण तपाईंको औंला बनाइएको बाटोमा दौड्दैन भने, चटनी सकियो।
विविधताहरू
- एक अमीर र क्रीमियर चटनीको लागि, चटनीमा लाइट क्रीम, कफी क्रीम, वा भारी क्रीम प्रयोग गर्नुहोस्।
- 1 देखि 2 चम्मचहरू राम्रो भान्सा रम दुवैलाई भान्साको साथ वेनिलामा थप्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
कसरी आराम गर्ने क्रोक पॉट कारमेल (डुलस डे लेक)
Smooth and Creamy Butterscotch Sauce
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 76 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |