हट चकलेट एक अद्भुत र न्यानो पेय हो। भियनाबाट यो नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस्, जो समृद्ध अण्डा जिरोइनमा टाँस्ने गरी पेटी थोपाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बजे। चकलेट (अर्द्ध मिठो, 60 - 70% कोकोआ)
- 1/4 कप दूध
- 1 अण्डा जिरो
- Garnish: whipped क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- चकलेटलाई सानो बिट्समा राख्नुहोस्। दूधको साथ एक भारी सॉसpanमा राख्नुहोस्।
- दूध र चकलेटलाई न्यानो पार्नुहोस्, प्रायः सानो बुलबुले सतहमा आउँदैन सम्म, तर फोडा नगर्नुहोस्। ज्वरो र चकलेट तल तल डूबेर दूध राख्न को लागी हिड्नु पर्छ।
- तीन मिनेटको लागि सिमेरर, फोम सिर्जना गर्न एक बिस्कुट संग लगातार हलचल। यस समयमा, दूध स्वाद गर्नुहोस् र चीनी जोड्नुहोस् भने यो पर्याप्त लागि तपाईंको मीठो छैन।
- जब दूध निकै सुत्ने देखिन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र थोडा ठोक्नुहोस्।
- अण्डा जङ्गल र चकलेटको 2 चम्मच एक साथ जोड्नुहोस्। यो मिश्रण फिर्ता प्यानमा हट दूध र चकलेट मिश्रण संग। गर्मीमा फर्कनुहोस्, लगातार घिमिरे र फोम बनाउनको लागि। यो फोडा वा जङ्गललाई छेउमा नदिनुहोस्।
- दुई या धेरै कप बीच र भित्ता क्रीम संग गार्नु।
अन्य हट चकलेट व्यञ्जनहरु:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 636 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 123 मिलीग्राम |
| सोडियम | 122 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 15 जी |