यी कुकिज प्रेस कुकीहरू ताजा नींबूको रस र छातीको साथ बनाइन्छ। पहेंलो रङको चिनोको साथ कुकिजलाई थप उत्सव बनाउन पछाडि कुकीहरू छिटो गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 स्टिकहरू अज्ञात मक्खन (6 औंस, नरम)
- 1 चम्मच नींबू रस (कोठा को तापमान)
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 2 कप / 9 औंस सबै प्रयोजनको आटा
- 1 कप / 3 1/2 औंस पाउडर शिकारी (सिफ्ट)
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- 350 एफ मा Preheat ओवन।
- एक कुकी पाना मेटाउनुहोस् वा यो पेन्चमेंट पेपरमा लाइन गर्नुहोस्।
- मिक्सिंग कटोरामा मक्खन, नींबूको रस, र लेमन पिक्सेल मिलाउनुहोस्।
- अर्को मिश्रित कटोरामा आटा, चीनी, र नुन जोड्नुहोस्।
- सुत्ने सामग्रीको साथ गीला अवयवहरू मिलाउनुहोस् जबसम्म नमिलेसम्म।
- चकलेट आटा एक कुकी प्रेस मा इच्छित आकार को फिट टेम्पलेट संग।
- कुकीहरू 2 इन्चहरू तयार पार्ने तयारीमा पानाहरूमा थिच्नुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेट बान्नुहोस्, वा सुनको भून सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
बिरुद्ध स्पिट्ज कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |