थिई सजिलो सुन्तला छोटो रोचक कुकीहरू आटा, भूरी शर्करा, सुन्तला पिक्सेल र मक्खनसँग बनाइन्छ। यदि तपाइँ कुकीजहरूमा सानो उत्तेजना थप्न चाहानुहुन्छ भने, तिनीहरूलाई चकलेटको टुक्राले टाउको पार्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 प्याला आउँ (हलचल वा मापन गर्नु अघि उठाउनुहोस्)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप शर्करा (हल्का खैरो, दृढ रुपमा प्याक गरिएको)
- 1 चम्मच नारंगी पिक्सेल (पतला ग्रेटेड)
- 2 कप मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- आटा, नमक, चिनी र नारंगी पिक्सेल मिलाउनुहोस्। मक्खन मा काट्नुहोस् जब सम्म मिश्रण कुकुर हो। आफ्नो हातले, आटा काम गर्न जब सम्म सँगै काम गर्दछ; 30 मिनेटको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- ओवनमा 350 फिट
- मोम पेपरको पानाहरू बीचको आटा 1/2-इन्च मोटो रोल गर्नुहोस्; फटेको कटरहरूसँग काटेर।
- अनग्रेड गरिएको कुकी पानाहरूमा राख्नुहोस् र 20 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा पाना गर्नुहोस्।
- यदि चाहेको भए चकलेट ग्लाज वा आईकिंगको साथ बत्तीमा छोटो पार्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 मिलीग्राम |
| सोडियम | 49 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |