यी मक्खन कुकीजहरू बादम निकाट र वेनिला निकाटसँग स्वाद गरिन्छ र सानो शर्करासँग छिराइएको छ। तिनीहरूलाई बेकिंग अघि सिलिन्डरहरू वा लगहरू वा अन्य आकारहरूमा आकार गर्नुहोस्।
यी सानो कुकुरहरूले तपाईंको मुखमा सावधानीपूर्वक पिल्लान्, र वेनिला र बादम अर्कहरूले उनीहरूको उत्कृष्ट स्वाद दिए।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2/3 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 2 कप सबै प्रयोजनको आटा (माप गर्नु अघि बढाउनुस्)
- वैकल्पिक: 1/2 कप दाग गरिएको शर्करा (वा रङको रङ)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. हल्का र चम्किलो क्रीम मक्खन; नमक, बादाम निकाट, र वेनिला निकाटमा हरायो।
2. गहिरो रूपमा कन्फेक्शनरको चिनीमा मिलाएर त्यसपछि सिफ्टको आटा।
3. लगभग 1 घण्टाको लागि क्रिल, वा आटा सम्म सजिलो नहुनु सम्म।
4. ओवन पहिले 400F सम्म।
5. आटा आटा 3/4-इन्च व्यासमा रोलमा, त्यसपछि 3/4-इन्च लम्बाइमा काट्नुहोस्।
6. प्लेस, अप समाप्त, अनग्रेड गरिएको बेकिंग पानाहरूमा; एक कांच कपडामा ढाकेको गिलासको तल्लो भागसँग हल्का रूपमा थिच्नुहोस्।
यदि वांछित भएमा, कुकिलो चिनो वा दाँतको साथमा कुकुर संग कुकिन्छ।
7 मिनेटको लागि 400F मा बेक गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 46 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |