कचराको सादगी यो लोकप्रिय बनाउँछ, र मक्खन स्वाद अद्भुत छ। म कहिलेकाहीं वेलाला पाउडर थप स्वादको लागि थप्दछु। बेकिंग गर्नुअघि एक साधारण अन्डा धुनु र कुकुर पट्टि थप्न सकिन्छ। कुखुरालाई 1 चम्मच पानीको साथमा हिर्काउन अण्डा ब्रश ब्रश गर्नुहोस् - कुकुरमा र सादा दागिएको शर्कु वा सजावट गरिएको शिरको साथ छिर्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 3 कप आउँ (सबै उद्देश्य)
यसलाई कसरी बनाउने?
- राम्रो क्रीम शर्करा र मक्खन। 2/2/2 ओटा काल र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। बाँकी 1/2 ओटा आटाको साथ फलाम सतहमा घुमाउनुहोस्। क्यानडा आटा माथि सम्म यो सतह मा दरार।
- 1/4-इन्च मोल्ड रोल र कटरको साथ काट्नुहोस्। फोर्क टाईहरूसँग प्रिक कुकीहरू र अनपेक्षित कुकी पानाहरूमा राख्नुहोस्। लगभग 45 देखि 55 मिनेटको लागि 275 डिग्री पाना, वा हल्का खारेज सम्म।
लगभग 2 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
आगन्तुक टिप्पणीहरू
"मैले यो नुस्खा धेरै पटक बनाएको छु र यो सधैं राम्रो आउछ। म, कुकुरले छोटो प्यानमा कुकीहरू पकाउनुहोस् र कुकी कटरहरूको प्रयोग नगर्ने। मैले पाउडर भएको चीनी प्रयोग गरेर अन्य छोटो व्यंजनहरू प्रयोग गरेको छु र उनीहरूले मल्ट-इन-तपाईंको-मुख स्थिरता !! " - मरियम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |