एक गर्मीमा कम्पास कि मसालेदार भन्दा दाखिला हुन्छ, डोङ्गचिमी धेरै प्रकारका किम्ची को "सेतो" वा "पानी" कोटीमा पस्छ। यद्यपि डोंगचिमीले केही दिन ब्रिनिङ चाहिन्छ, यो फ्रिजमा निकै लामो समय बनाउन र धेरै सरल छ। एक तातो संग, ताज़ा स्वाद, यो सेतो पानी काम्ची (मुलो कम्मिची) गर्म महिनाहरूमा लोकप्रिय छ जुन एक छेउको डिश र चिसो सूप दुवै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 मध्यम कोरियाली मुलाशय (यदि तपाइँ फेला पार्न सक्नुहुन्न भने प्रयोग गर्नुहोला
- Daikon ), खुर्सानी र 1 इन्च टुक्रामा कटाई
- 6 Tbsp समुद्री नमक
- 4 Tbsp शर्कु
- 4 लसुन को लौह, खुट्टा र पतला कटाई
- 3-4 हरियो प्याज, 2 इन्च टुक्रामा कटाईयो
- 10 कप पानी (लगभग 2 क्वेटा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोट र 3 चम्मच नमक र 2 चम्मचको चीनी। कोठा अस्थायीमा 1 दिनको लागि खडा हुनुहोस्।
- 1 दिन पछि, 3 टिबी नमक र 2 वटा चम्मचको गहिरो पानीमा न्यानो पानी भत्काउनुहोस्।
- मल मुलायम, लसुन, र हरियो प्याजको लागि तरल थप्नुहोस्। 1-2 दिनको लागि कोठा अस्थायीमा उभौं।
- जब भाइरसले तातो हासिल गरेको छ, दाखिला स्वाद, फ्रिजमा पसल।
- एक कप वा सानो कटोरा मा भित्ता सब्जियों र भित्ता को उदार राशि को सेवा गर्न को लागि।
- * यो किमची ठूलो गिलास जारमा बनाउन को लागी राम्रो छ, तर तपाईले जो पनि कन्टेनर प्रयोग गर्नुहुन्छ, किण्वन प्रक्रियाको समयमा रिलीज ग्यासहरूको लागि शीर्षमा कोठा छोड्न निश्चित गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,505 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |