लेखक यो शंघाई विशेषताको लेख्छन्: "तपाईं यो रेस्टुरेन्टमा मेनूमा फेला पार्न सक्नुहुन्न किनकी यो धेरै समय-समय भइरहेको छ। तथापि, चिनियाँ परिवारका लागि साधारण रूपमा रूट गोडको रूपमा पश्चिमी परिवारको रूपमा होईन। यो भंगुर बन्स र स्वादिष्ट छ। कुनै पनि सब्जी पकवान। "
मैडम वोंगको लामो-जीवन चिनियाँ कुकबुकबाट अनुमतिको साथ पुनःप्राप्त।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड दुबला पोर्क
- 1 कप पानी
- 2 tablespoons sherry
- 6 चम्मच
- गाढा सोया सस
- 2 स्लाइस अदरक
- 1 Scallion
- 2 चम्मचौं शताब्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पोर्क उबलने पानीमा राख्नुहोस्। 1 मिनेट उबालो नाली। चिसो पानीमा कुल्ला
- सुँगुरको माटो 2 इन्च घन।
- पोर्केनवेयर वा कुनै अन्य भारी बर्तनमा पोर्क र 1 कप पानी राख्नुहोस्। पानी ल्याउने। शरी, सोया सस , अदरक, र घोडा जोड्नुहोस्।
- कडा कडा पखाल्नुहोस्। धेरै कम गर्मीमा 2 घण्टाको सिमाना गर्नुहोस्।
- चीनी जोड्नुहोस्। उच्च गर्मीमा ल्याइदिनुहोस्। जबसम्म ग्रुवी कोट मासु मासु।
- अग्रिममा तयार हुन सक्छ। जमेको हुन सक्छ। सेवा गर्नु अघि पुन: थियौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 307 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,013 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 33 जी |