चिन्ता स्पीम्पी को यो संस्करण लसुन, अजवाली, मक्खन, र नींबू संग भरी छ, र यो तयार गर्न र ओवन मा पकाउन सजिलो छ।
चावलमा चिन्ताको सेवा गर्नुहोस् वा स्न्याक वा एपटिजरको रूपमा सेवा गर्नुहोस्। चिन्ताको सेवा गर्ने योजनाको आधारमा तपाईंले निर्भर गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड ठूलो नुहाएको झींगा (खोलिएको र डिभिडिङ *)
- 1/2 कप मक्खन
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 6 लसुन कोइला (कुचल र मिनी)
- 1/4 कप अजमा (कटाई र विभाजित)
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 2 चम्मच नींबू रस (ताजा)
- Garnish: नींबू wedges
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 देखि एफ
- 9-by-13-by-2-inch पाक प्यानमा मक्खन राख्नुहोस् र ओवनमा प्यान राख्नुहोस् जब सम्म मक्खन पिघेको छ।
- पिच्छे मक्खनमा, नमक, कुचल लसुन, र कटा अजवालीको 1 चम्मच थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल। एकै तहमा पाना पानामा चिन्राको व्यवस्था गर्नुहोस्। 5 मिनेटको लागि बकाउनुहोस्, खाली गरियो। चिन्ता पार्नुहोस्; नींबू घेरा, नींबूको रस, र बार्सिलोनाको साथ छिटो 8 देखि 10 मिनेटको लागि चिन्ता पर्खाल बनाउनुहोस्, वा तुरुन्तै गरेन।
- तातो पिउने काममा चिट्ठीको चिन्ता गर्नुहोस्। चिन्ता र गारिशमा प्यान्टबाट लसुन मक्खन जोड्नुहोस्।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
* चिन्ता ध्वस्त गर्न, गोडाहरू हटाउनुहोस्। एक सानो तीव्र चाकू संग, एक चिन्ता को पछि एक उछाल कटौती। तपाईंको औंलाहरूसँग रिङ्क हटाउनुहोस् वा यसलाई स्क्रैप गर्नुहोस्। चिन्ता कुल्ला शेष चिन्राको साथ दोहोर्याउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
- ताजा डिलसँग दक्षिणी चुरोट चिन्ता
- श्रीरचा मेयनेज संग चिंराट केक
- क्रियोल चिन्ता Etouffee
- ढिलो कुकर लसुन चिन्ता
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 338 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 343 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,197 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 37 g |