क्रीमले टमाटर पियोगी कासेरोल व्यस्त सप्ताहांतका लागि एक सुपर सरल पाँच घटक नुस्खा हो। पियोगीहरू ती ठूला पास्ताहरू आलु र प्याज वा पनीरमा भरिएको छ। तपाई सामान्यतया तिनीहरूलाई आफ्नो किराना स्टोरमा फ्रोजन आलु नजिक भेट्टाउन सक्नुहुन्छ। तिनीहरू क्यासरमा अद्भुत छन्, वा केवल उबलाएको र पास्ता सॉस वा पेस्टोसँग टाँसिएका छन्।
यो सुपर सरल क्यास्सेल नुस्खा एकै साथमा राख्न 5 मिनेट लाग्छ। त्यसपछि यो केवल ओवन मा बकिन्छ, त्यसैले तपाईं शायद नै सबै काम गर्नु पर्छ!
केही अंगूर टमाटर र avocados, र काम या स्कूल मा एक कठिन दिन पछि एक राम्रो गिलास संग फेंका हरियो सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (26-औंस) जार पास्ता सस
- 2 (16-औंस) प्याकेजहरू फ्रोजन आलु पिरायोजहरू
- 1/4 कप पानी
- 1 (16-औंस) जार अल्फ्रेडो सॉस
- 3 चम्मच दूध
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 डिग्री एफ।
- 13 x 9 "ग्लास बेकिंग डिशको तलमा पास्ता ससको आधा राख्नुहोस्। पिसाजहरु लाई व्यवस्थित गर्नुहोस् जस्तै तपाईले चट्याउन सक्नुहुनेछ। बाँकी पास्ता चटका साथ।
- सबै भन्दा माथि अल्फ्रेडो सस डालो, पिजोजी एक दुई ससहरुमा एक साथ राखिएको निश्चित गर्नुहोस्। त्यसपछि दूध अल्फ्रेडो ससको खाली जारमा राख्नुहोस्, बलियो बन्द गर्नुहोस्, र हिलाउनुहोस्। Pierogies मा यो मिश्रण धकेल्नुहोस्।
- पर्मेस पनीरसँग छिराउनुहोस्।
- 40 देखि 50 मिनेटसम्म पन्नी र बेकमा क्यासेरोल राख्नुहोस् वा क्यान्सरको किनारमा वरिपरि बुलबुली हुन्छ। 15 मिनेट लामो समयसम्म पकाउनुहोस् र पनीर पनीर र माथि सम्म खैरो लाग्न थाल्यो र पिरिजियसहरू गर्म हुन्छन्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 24 9 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,0 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 8 जी |