तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 लिफा अनफ्लुड्ड जेलिन , जस्तै नक्सक्स
- 4 चम्मचहरू चर्को बनाइएको छ
- 1 कप उबलते पानी
- 2 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस, वांछित *
- 1 कप बेपत्ता दूध
- 1 कप ठुलो पानी
- 1 कर सकते हो (15 औंस) फल ककटेल सिरप संग *
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक मध्यम कटोरामा, जेलाटिन र शङ्कलाई मिलाउनुहोस्, राम्रोसँग मिश्रण गर्न हिसाब।
2. जिलेटिन / चीनी मिश्रण मा उबलते पानी डाल्नुहोस्, र पूर्ण भंग गर्न सम्म हलचल।
3. बादाम निकाल्नु, हानिकारक दूध, र चिसो पानीमा हलचल, राम्रो मिश्रण।
4. एक कटोरा मा जेलिला डालो या ढालना सेवा यदि वांछित। दृढ नभएसम्म क्रिल गर्नुहोस्।
5. सेवा गर्न, 1-इन्च वर्गहरु र हीरामा जेलाटिन काट्नुहोस् र डिब्बाबंद फल र सिरप संग काम गर्न सक्दछ।
सेवाको लागि तैयार नभएसम्म बादाम फ्लोट तयार हुन र फ्रिज गरिएको (स्थिर छैन)। 4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
भिन्नता * तपाईंले लेमन वा वेनिला निकाट लाई बदल्न सक्नुहुनेछ
* फल ककटेल स्थानमा डिन्ड्ड म्यानारिन सुन्तला वा अन्य डिब्बाबंद फल प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 312 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 132 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |