यो चिकन वा सुँगुरको साथ बनाएको जर्जिया शैली ब्रन्सविक स्टुङ हो, मकै र आलु। बारबेक्यू सस र थोपा गरम चटनीले यो स्टव यसको शानदार स्वाद दिन्छ। यो संस्करण पकाएको मासु र सब्जिहरु संग बनाइएको छ, यसलाई छिटो र सजिलो नुस्खा बनाउनुहोस्। एक क्लासिक ब्रन्सविक स्टव प्रायः लिमा सेन संग बनाइन्छ - यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने केही पका लिमा सेमलाई स्टाउमा थप गर्नुहोस्।
ब्रन्सविक स्टिकको उत्पत्तिको रूपमा धेरै दावीहरू छन्। उत्तरी क्यारोलिना, वर्जीनिया, र जर्जियामा प्रत्येकको एक ब्रन्सविक काउन्टी छ, र तिनीहरू सबै स्वादपूर्ण स्टव मनाउँछन्। मूल ब्रन्सविक स्टव मुख्य रूपमा गिलिर र केहि सब्जिहरु संग बनाइयो।
सम्बन्धित नुस्खा: आलु, मक, र लिमा बीन्स संग ब्रन्सविक स्टव
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड चिकन वा सुँगुर, वा एक संयोजन, पकाएको र diced
- 1/2 चम्मच जमीन काली मिर्च, वा स्वाद
- 1 चम्मच गर्म चटनी, वा स्वाद
- 2 tablespoons Worcestershire sauce
- 1 या 2 चम्मच माइनो प्याज, वैकल्पिक सूखे
- 3 देखि 4 चम्मच बेकन drippings
- 1/2 कप बारबेक्यू सस, तपाईंको मनपर्ने
- 1 1/2 कप क्याचअप
- 2 देखि 3 वटा कपडा मिलाइयो आलु, पकाएको
- 3 डिब्बा (15 देखि 16 औंस प्रत्येक)
- क्रीम शैली मक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई स्टकस्पट वा डच ओभमा राख्नुहोस्। उच्च गर्मीमा प्यान राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- पनलाई कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्; तातो र बुलबुली सम्म उकालो।
- स्वाद टाँस्नुहोस् र बढी नमक, काली मिर्च, र हट चटनीको साथ सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस्।
- ताजा पकाएको कचौरा र एक झुका सलाद संग स्टव सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 515 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 100 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,196 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 36 g |