मूल फल कटौती चटनीको लागि यो नुस्खा धेरै सजिलो छ! यो स्वादिष्ट सॉस डेसर्ट वा नाश्ता को लागि अधिक भफल वा पेनकेक्स को लागि एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप फल (ताजा वा जमे भएका जामुन, mangos, अनानास, वा आचरण उत्तम काम गर्दछ)
- 1/2 कप सुन्तला रस
- 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच मक्का स्टार्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू एक माध्यम सससेनमा थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- ढिलो सिम्मर घटाउनुहोस्, फलफुलमा नरम नभएसम्म लगभग 5-10 मिनेटमा सुतेको हुन्छ।
- आइसक्रीम, चमेलीज, चीजकेक वा कुनै पनि तरिका जसो तपाईं सोच्न सक्नुहुनेछ भन्दा ठुलो पार्नु अनुमति दिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |