यी सब्जियां आफैंले खाना खाने पर्याप्त हुन्छ। तिनीहरू ग्रीस मासुको लागि उत्कृष्ट साइड डिश वा स्यान्डविच, भेडा र पास्तामा थपिन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम बैगन
- 1 सानो गर्मीको स्क्वाश
- 1 प्रत्येक रातो र हरियो घंटी काली मिर्च
- 1 मध्यम प्याज
- 20 मध्यम मशरूम
- 1/4 कप / 60 एमएल जैतून का तेल
- 1/4 कप / 60 एमएल नींबूको रस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर ताजा अयस्कगो पातहरू, कटाई
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर समुद्री नमक (यदि उपयुक्त छ भने प्रयोग गर्नुहोला)
- 1 चम्मच / 5 एमएल ताजा थिम पातहरु या 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर सूखे थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
सब्जियां धुनुहोस्। जैतूनको तेल, नींबूको रस, लसुन, नमक, थाइमे अयगेगो, ठूलो ठूलो प्लास्टिक वा काँचको कटोरामा मिलाउनुहोस्। 1/2 इन्च मोल्ड सर्कलहरूमा स्लोइस एप्स। स्क्वाशको आधा लम्बाइमा काट्नुहोस्। काली मिर्चमा साना वर्गहरु। प्याजहरूमा प्याज काट्नुहोस्। तेल मिश्रण संग सब्जिहरु टस गर्नुहोस्। कोट समान रूपमा। 10 मिनेटको लागि बस्नुहोस्।
Preheat Grill। सबभन्दा धेरै मिनेटमा सबभन्दा माथि हट्नुभयो र 10-20 मिनेटमा हिँड्नुहोस्।
सब्स्क्राइब हुने बेलामा सब्जिहरु ग्रिलबाट हटाउनुहोस्। एक एपटिजरको लागि फटा पनीर र जैतूनको साथ एक प्लटरमा सेवा गर्नुहोस्, वा ग्रील्ड माटको एक साइड डिशको रूपमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 172 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 452 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 4 जी |