यी सानो उपचारहरू बनाउन सजिलो छ, र तिनीहरू कुनै पनि अवसरको लागि लुगा लगाउन सकिन्छ। सेतो चकलेट बादाम बार्कको गाढा वा दूध चकलेटको सट्टा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
क्रिसमस, जन्मदिन, वा अन्य विशेष अवसरका लागि अन्य सजावटी स्प्रेकल्स प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ। यो सेतो चकलेट लेपित अरेको कुकीजहरू उत्कृष्ट पार्टीका साथ पनि व्यवहार गर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस चकलेट-स्वादयुक्त छाल (वा
- डुङ्गा चकलेट )
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन चिप्स
- 40 रिट्ज क्रिकर्स
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- फराकिलो मक्खन फ्रेकरमा राख्नुहोस् र अर्को पटाखेको साथ माथि।
- चकलेट र मूंगफली मक्खन चिप्सहरू गरम पानी वा धेरै कम गर्मीमा पिच्छे।
- चकलेट मिश्रणमा डुबे भरी पक्करहरू, राम्रो तरिकाले कोटमा परिणत भयो।
- मोम पेपरमा राख्नुहोस् र हेलोवीन स्प्रेकल्ससँग सजावट गर्नुहोस्।
- यदि तपाईंसँग केही पिउने चकलेट कोट बायाँ छ भने, केही थप भरी पटाखेहरू इकट्ठा र तिनीहरूलाई डुबाउनुहोस्। कोटिंग फर्म नभएसम्म खडा मानिन्छ।
एक वाटाइट कन्टेनरमा स्टोर 1 हप्ता सम्म। 20 उपचार गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 227 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 250 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |