यो पुरानो प्रशस्त फ्रस्टिंग दूध र चट्टान र मक्खन मिश्रणमा बत्ती बन्छ। किनकि कन्फेक्शनर्सको चिनीको सट्टा फटाको साथ मोटो भयो किनकि फ्रस्टिंगको सामान्य पाउडरको चर्को फ्रस्टिंग भन्दा धेरै कम चिनी छ,
ठोक्किएर पिउन नसक्दासम्म यो शिरबाट जङ्गलमा गुमाउँछ र भुइँमा फ्याँक्ने क्रीमको जस्तो हुन्छ।
रातो मखमली केक पारंपरिक रूपमा यो फ्रोजिङसँग ठुलो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच आटा (सबै उद्देश्य)
- 3/4 कप दूध
- 3/4 कप मक्खन (अज्ञात, नरम)
- 3/4 कप शर्करा (दाँतिएको, सम्भव भए सम्भव छ)
- 1/8 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ससनीन मा एक सानो मात्रा मा दूध आटा गर्न को लागि त्यसपछि चिकनी पेस्ट बनाउन हलचल। बाँकी दूध थप्नुहोस्।
- कुकुर, मिश्रण फोडा र मोटाई सम्म लामो तापक्रममा निरंतर तापक्रम बढ्दै जान्छ।
- कुकुर, स्टिमिङ, 1 मिनेट लामोको लागि।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठिक गरौं।
- एक मक्खन कटोरा मा मध्यम गति मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, मलाई मक्खन सम्म मक्खन हरायो।
- धीरे - धीरे चीनी र नुन जोड्नुहोस; हल्का र चम्किलो हुँदासम्म, लगभग 5 देखि 7 मिनेटमा कटोराको किनारमा स्क्रैप गर्दै।
- ठुलो दूध र आटा जोड्नुहोस् र धेरै हल्का र चम्किलो सम्म लाग्नुहोस्; वेनिला मा हरायो।
फ्रस्ट एक दुई तह केक।
तपाईं पनि मन पर्छ
चम्किलो कारमेल क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 123 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 82 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |