यो नुस्खा पसंदीदा कश्मीरी मसलाहरु जस्तै फनेल / एनीजे र अदरक पाउडर को उपयोग गर्दछ। डम अलुको नाम दिइएको छ किनभने यो डम वा दबाब अन्तर्गत पकाइएको छ। यस पकाउने विधिमा, खानाको रसहरूमा दबाबको पकायो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 किलो। बच्चा आलु (वा कुनै सानो आलु)
- 1 चम्मच। जीरा बीउले हल्का र जमीनलाई पाउडरमा भुइँमा राख्यो
- 1 चम्मच। garam masala
- 3 देखि 4 कश्मीरी रातो चल्ला भुइँमा र पाउडर
- 2 1/2 कप ताजा दही (खट्टा हुन हुँदैन)
- 1 चम्मच। अदरक पाउडर
- 1 tbsp। फनेल / एसिड पाउडर
- 1/2 tsp।
- क्यान्सम पाउडर
- 4 tbsps। तोरीको तेल
- 6
- लौंग भुना भयो र पाउडर
- asafetida को एक चुटकी
- सब्जी / canola / सूरजमुखी
- गहिरो आलु आलुमा पकाउने तेल
- नमक स्वाद
- आटा र पानीबाट बनाइएको फ्याटको आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीको कटोरामा नमकको चम्मच मिश्रण गर्नुहोस् (करिब 3 कप)। आलुलाई एउटा काँधमा पकाउनुहोस् र यस पानीमा 20 मिनेटको लागि लिनुहोस्।
- गहिरो भुइँमा तेलको तेललाई गरम गर्नुहोस्। सुनको खैरो सम्म सबै आलुलाई तान्नुहोस्। पेपर टोलहरूमा नाली र अलग राख्नुहोस्।
- दही मिलाउनुहोस्, कश्मीरी मिर्च, अदरक, गृहिणी र फलफूल पाउडर। यो मिश्रणमा आलु थप्नुहोस् र अलग राख्नुहोस्।
- मध्यम फलाममा अर्को प्यानमा दाँत रोप्नुहोस्।
- क्लोभ पाउडर र asafetida थप गर्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। तातो पानी र नमक को आधा कप जोड्नुहोस् र एक फोडा ल्याउन।
- यो आलु-दही मिश्रणमा थप्नुहोस्, राम्रो तरिकाले र आवरण हल।
- आटासँग प्यानको आवरणको किनाराहरू सील गर्न को लागी कुनै भाप बचाउन सक्दैन। स्टोवमा राख्नुहोस्, 10-15 मिनेटको लागि कम लौमा पकाउनुहोस्।
- लौ बन्द गर्नुहोस्, आवरण हटाउनुहोस् र cumin र garam masala पाउडरहरू थप्नुहोस्, र फेरि छिट्टै कवर। 5 मिनेटका लागि छोड्नुहोस्।
- Chapatis ( भारतीय फ्लैट फ्र्रेड ) वा नान (टन्डूर-भुनाएको भारतीय लुगा) संग गरम सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 588 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 774 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 121 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 1 9 |