यो लोकप्रिय छुट्टी आलु क्यासेरल विशेष अवसर भोजन वा आइतवारको खाने को लागि उत्कृष्ट छनौट हो। आलु मसाश हुन्छ र कटा सब्जियों र पिइमिन्टोस सहित क्रीम पनीर, पर्मेसन र पादड्रेड संग संयुक्त।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड आलु (खुली र तिमाही)
- 1 1/2 लाठी मक्खन (6 औंस)
- 6 औंस क्रीम पनीर, नरम (दुई 3 औंस प्याकेज)
- 1 कप क्रोध पनीर (तेज वा हल्का, टुक्रा टुक्रा, विभाजित)
- 1 जार (2 औंस) कटा पिमेन्टियो (घिमिरे, वा लगभग 1/4 कपको पतला कटा रातो काली मिर्च)
- 1 सानो हरित घंटी काली मिर्च (पतला कटाई)
- 6 हरियो प्याज (घोडाहरू, पतला कटाई)
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 1/4 कप दूध
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्वाटरमेटेड आलुहरू एक ठूलो सस्यानमा राख्नुहोस् र पानी संग आवरण गर्नुहोस्। पानीको लगभग 1 चम्मच प्रति क्वेर्ट थप्नुहोस्। प्यानको आवरण गर्नुहोस् र मध्यम-उच्च गर्मीमा राख्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, मध्यम कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र आलु सम्मको निविदा नभएसम्म पकाउनुहोस्। नाली, ठूलो कटोरामा र मेशमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्। मक्खन 2-क्वार्ट पकाउने डिश।
- आलुमा मक्खन र क्रीम पनीर जोड्नुहोस्। एक बिजुली मिक्सरको साथ, राम्रोसँग मेल खाएन। ओभरब्याट नगर्नुहोस्। 1/2 कप पाडादार पनीर र अर्को 6 अवयवहरू थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- आलु तयार पकाउने डिशमा आउँनुहोस्। 25 देखि 35 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बान्नुहोस्, वा आलु सम्म तातो र किनारों वरिपर घुम्दै।
- बाँकी 1/2 वटा कपडा पनीर सँग छिराउनुहोस्; लगभग 5 मिनेट लामो, या पनीर पिघ्न सम्म।
यसलाई अगाडि बनाउनुहोस्
- अगाडि बढ्न, पनीर टपिंग को बाहेक, अघिल्लो पुतली तयार पार्नुहोस्।
- रातो र रातो ठोक्नुहोस्।
- बेकिंग समय भन्दा 30 मिनेट अघि फ्रिजबाट क्यासेलबाट लिनुहोस्।
- जबसम्म सकियो सम्म निर्देशित हुनुहोस्, बाँकी बाँकी 1/2 प्याज पनीर 5 मिनेट पहिले गर्नु भयो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 698 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 139 मिलीग्राम |
| सोडियम | 524 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 9 |