रिसोटो एक लोकप्रिय इटालियन चावलको डिकिज हो जुन भ्रामक बनाउन सजिलो छ। यो कम फ्याट शाकाहारी र रक्सी मसालेदार रोस्टोटो चावलको नुहाउने क्यान्सर कोनी र धेरै लाल मिर्च फ्लेक्सको प्रयोग गर्दछ जुन यसलाई क्यान्सरको एक थोपा थोपा दिन्छ। यो एक डिश हो जुन जो कि पकाएको छ को साथ लोकप्रिय हुन निश्चित हुन्छ।
यो डिशले यो रंगीन र स्वादपूर्ण बनाएको स्कालियन र प्याज, रातो कालो मिर्च, लसुन, जैतूनको तेल, केनी मिर्च र रातो काली मिर्च झैँ जोड्दछ। धनी हुनुको रहस्य, रोस्टको क्रीम बनावट धैर्य छ। चावललाई तरल संग बिस्तारै संयोजन गर्न यकिन गर्नुहोस्, यो सबै तरल पकाउन र अधिक तरल थप्नु पहिले सरसफाइ गर्न अनुमति दिन्छ। यसले लगभग 25 मिनेट लाग्न सक्छ, तर परिणामकारी पकवानको प्रतीक्षाको लायक छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याज, diced
- 3 हरित प्याज (स्केलियन), कटाईयो
- 1 रातो काली मिर्च, diced
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1/3 कप arborio चावल
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
- 1/2 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
- 2 1/2 प्याज सब्जी पोथी
- 2/3 कप श्वेत शराब
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- नरम सम्म, लगभग 3 देखि 5 मिनेट सम्म जैतून को तेल मा प्याज, हरियो प्याज, घंटी काली मिर्च र लहसुन को सावधान रहें।
- जब सब्जियां पकाउने गरिन्छ, सससेन मा मध्यम-कम तापक्रममा सब्जीको भित्तामा उचाल्न थाले।
- सब्जका साथ पानमा चावल थप्नुहोस् र एक मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- लाल मिर्च र केयेन थप्नुहोस, छोटो हिसाबले।
- वनस्पति भाइरस, 1/2 समय एक पटक थप्न सुरु गर्नुहोस्। हलचल, र अधिक थप गर्नु अघि तरल को अधिकतम भाग अवशोषित नहुन सक्छ। वनस्पति भाइरस थप्न जारी राख्नुहोस्, र त्यसपछि एक समयमा सेतो वाइनको 1/2 कप।
- नमक र काली मिर्चको मौसम।
- यदि वांछित पर्मेसन पनीर वा शाकाहारी पनीर संग छिराउनुहोस्।
क्रसिङको एक छेउमा तातो सेवा गर्नुहोस्, टास्कन रोटी, हरियो सलाद र एक गिलास का सेतो वाइन स्पाइकनेस को लागी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 307 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 430 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |