यो सजिलो ब्रेस्ड ओवन बर्तन रूट पुरा तरिकाले लाल शराब, लसुन र थिम संग स्वाद हुन्छ। यो सबै मा एक खाना आलु र वैकल्पिक मशरूम समावेश गर्दछ। यसले हप्ताको कुनै रातको लागि एक ठूलो परिवारको खाना खान्छ।
आलु सँगसँगै कटाई गाजर वा बच्चा गाजरहरू थप्न महसुस गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
Crock Pot प्याज सूप बीफ पॉट रोस्ट
द्रुत र सजिलो गति कुकर पॉट रोस्ट भोजन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बर्तन भुना, लगभग 2 1/2 देखि 3 1/2 पाउन्ड (चक वा अन्य उपयुक्त पोट रोस्ट)
- 5 मध्यम लौंग लसुन (हल)
- ड्यास नमक
- ड्यास मिर्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच अज्ञात मक्खन
- 1 मध्यम प्याज, तिमाही र कटाई
- वैकल्पिक: 4 औंस मशरूम (सानो पुरा या कटाई)
- 3 चिसो चप्पल
- 1 1/2 कप रातो रक्सी, जस्तै पिन्टो नोयर वा क्याबरेनेट
- 1 कप बीफ श्वेत
- 1 चम्मच ताजा थाइ पातहरू (वा 1 चम्मच सूखे पखाल थिई)
- 2 पाउन्ड आलु (2 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो तेज चाकू संग, पोट रोस्ट मा 8 देखि 10 गहिरो स्लिट कट, तिनीहरूलाई समान दूरी। प्रत्येक कटौतीमा लसुन को आधा भाग धकेल्नुहोस्। तेललाई एक बिरुद्ध प्यान वा ठूलो सेतो प्यान वा डच ओवनमा मध्यम ऊँची उचाईमा उचाल्नुहोस्।
भुमिकालाई लुगा लगाउँनुहोस्, भूरातिर सबै तिर लागे। प्यानबाट रोस्ट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
गरम प्यानमा मक्खन थप्नुहोस् र मध्यममा ताप घटाउनुहोस्। जब मक्खन फोम हुन्छ, प्याज जोड्नुहोस् र पकाउनुहोस्, जबरजस्ती र हल्का खानु हुँदैन।
मशरूम जोड्नुहोस्, यदि प्रयोग गरिएमा, र 2 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्। आटा र कुकुरमा हिउँद, हिउँद 1 देखि 2 मिनेट सम्मको लागि। रातो रक्सी र मासुको दाँतमा हिँड्नुहोस्। तरल पदार्थ कडा र बुलबुली सम्म नभएसम्म, पकाउने, खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्।
ओवनलाई 325 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
भुट्टामा पछाडि राख्नुहोस् र थिमसँग छिराउनुहोस्। एक ढक्कन संग आवरण गर्नुहोस् वा पन्नीको साथ तान्नुहोस् र ओवनमा स्थान्तरण गर्नुहोस्। 2 घण्टाको लागि कुक
आलु, आवरण, र 1 देखि 2 घण्टा लामो खाना पकाउने, वा आलु सम्म काँध-टेंडर सम्म जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 914 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 242 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 84 जी |