तपाईंको बच्चाले यो बच्चा-अनुकूल अमेरिकी पनीर फोंडिई नुस्खाको लागि डिपरहरू छनौट गरौं। यदि तिनीहरू साँच्चिकै पनी हो भने, ग्राउन्ड सरस र वर्कस्शियर सॉस छोड्नुहोस्, तर, यदि तपाईं यसको साथमा जान सक्नुहुन्छ भने ती अवयवहरूले समाप्त भित्रीमा राम्रो टंग जोड्दछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 2 कपले अमेरिकी पनीर खाना प्रशोधन गरे
- 1-1 / 4 कप दूध
- 2 चम्मच। Worcestershire सॉस
- 1 tbsp। आटा
- 1/2 tsp। जमीन सरसफाई
- 1-1 / 2 कप कोल्बी या क्रिडर्ड पनीर को टुकडा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
अमेरिकी पनीर खाना, दूध, वर्कोस्शियर चटनी, मसाले र फोरोड बर्तनमा सरसफाइ मिश्रण गर्नुहोस्। मिश्रित र सुचारु नभएसम्म, कम तापक्रममा कुकुर, प्रायः घिमिरे। कोलोबी पनीर मा हलचल। स्याउ, नाशपाती, फ्रान्सेली रोटी क्यूब्स, र डिपिङको लागि गरम मासुबलहरूसँग तुरुन्त अमेरिकी पनीर फोन्डुडी सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 350 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 66 मिलीग्राम |
| सोडियम | 722 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 18 जी |