Vegan whipped क्रीम डेयरी संस्करणको रूपमा एकदम नै होइन, तर यो नुस्खा एक राम्रो विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड
- नरम टोफू (रेशम)
- 1 tablespoon vanilla extract
- 1/4 कप शर्करा
- 1/4 कप सोया दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- टोफू, वेनिला र चिनी ब्लेलरमा वा खाना प्रोसेसरमा मिलाउनुहोस् र सुचारु सम्म प्रक्रिया।
- मेशिन चलिरहेको छ, बिस्तारै सोया दूध फिडर टोपमार्फत थप्नुहोस्।
- समयको सेवा नगर्दा फ्रिज गर्नुहोस्। यो एक हप्तासम्म रहनेछ, तर जमेको हुन सक्छ।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |