यो सलाद सरल हुन सक्छ, तर यो अचम्मको सुन्दर र स्वादको भरिएको छ। हल्का र मीठा रत्नले यस ढोका सलादमा अरुगलको मिर्चीको टुक्रालाई हाइलाइट गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गुच्छा
- arugula
- 1 देखि 2 Fuyu
- persimmons
- 3 चम्मचहरू
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1 चम्मच शरी सिरका, नींबू रस, वा रातो रक्सी सिरका
- वैकल्पिक: 1 क्लोभ लसुन (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच दुश्मन सरसफाई
- ठीक समुद्री नमक स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- अगुलुलाई कुल्ला र सुक्नुहोस् ।
- हिल, पिक्सेल र पर्वतमा पर्नमन (हरू) लाई टुक्रा बनाउनुहोस्।
- एक ठूलो कटोरामा तेल, सिरका, लसुन, र सरसफाइ एक क्रीमयुक्त लगाउने ड्रेसिङमा। नमक र काली मिर्चको स्वाद जोड्नुहोस्।
- कटोरामा अघुला थप्नुहोस् र सजिलै टाँस्नुहोस् तर छोटो लुगा लगाएर पातहरुसँग पछाडि पुरा गर्न को लागी।
- संयम जोड्नुहोस् र गठबन्धनलाई धीरेमा टाँस्नुहोस्।
- 4 देखि 6 प्लेट्समा सलाद लाई स्थानान्तरण गर्नुहोस्, त्यहि पर्वोनोन भेजहरू वितरण गर्न निश्चित गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 132 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |