यो मलाई मलाई थाहा छ कि टोस्ट पोइन्टहरू, पफ पेस्ट्रीको गोलाहरू, वा बिस्कुटहरूमा राजाको रूपमा सेवा गर्नुहोस्, वा पकाएको आलुको लागि टिपिङको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
यो नुस्खाले लगभग 1 कप कटा पकाएको चिकन, सामन, वा टर्की संग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ट्यूना (सेतो, पानीमा, भरिन्छ)
- 3 चम्मच मर्जारिन
- 1 कप अजवाइन (कटाई)
- 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 3/4 चम्मच नुन
- 1 ड्यास काली मिर्च
- 2 चम्मच आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 कप दूध
- 1 अण्डा (पीटा)
- 1 कप मटर (नाली, डिब्बा वा जमे भएका)
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 2 चम्मच नींबूको रस
- 1/8 चम्मच थिम
- 1 मशरूम सूप को क्रीम गर्न सक्छ
- 3 चम्मच पानी पानी काटन (कटाई)
- गार्निश: टोस्ट पोइन्टहरू, वा चाउ मिन नूडल्सहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
निविदा नभएसम्म माटोरीन मा साउत काली र प्याज।
आटा, नुन र काली मिर्चमा मिश्रण गर्नुहोस्।
दूध मिलाउनुहोस्, पीडा अण्डा र सूप र पहिलो मिश्रणमा थप्नुहोस्।
चिसो मोटो र निलो नभएसम्म कम गर्मीमा पकाउनुहोस्।
Worcestershire चटनी, नींबू रस, र थाइम जोड्नुहोस्।
अन्तिम जोड्ने र टाना।
गर्मी र गरम चाउ माइन नूडल्स वा टोस्ट पोइन्ट भन्दा बढी सेवा गर्दछ।
यदि जमे भएका मटरहरू प्रयोग गरिन्छ भने थप्न अघि निविदा र नाली सम्म पकाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
ट्यूना, नूडल, र आर्टिचोक क्यासरल
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 359 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 99 मिलीग्राम |
| सोडियम | 447 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |