नींबूको रस, मक्खन, र मसलाहरू यी भित्तामा पितृहरूको स्वाद र रसिलो थप्छन्। तिनीहरू बन्सहरूमा तपाईंको मनपर्ने बर्गर फिक्सिङ वा आलु वा नूडल्सहरूसँग स्वादिष्ट सेवा गरिरहेका छन्।
तपाईं पनि मन पर्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड भुइँमा पराल
- 1/2 कप मक्खन वा मार्जारिन
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच ग्राउण्ड नटग
- ड्यास जमीन कालो मिर्च
- 1 अण्डा (2 चिसो पानीको साथ पिट)
- 1/2 कप ब्रेडक्रम्ब (ठीक, सूखा, अपरिचित)
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो भित्ता, मक्खन, नींबूको रस, नुन, पोषक र काली मिर्च; आकार 6 भिटामिन पट्टियहरुमा।
- त्यसपछि ब्रेकक्रम्बमा अण्डा र पानीको मिश्रणमा डुब्छ।
- एक भारी कुखुरा मा हीट तेल। हट तेलमा दुवै पक्षमा भुनाको लेपित वेभ पिट; गर्मी घटाउनुहोस् र 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा भित्ता पट्टियहरू सम्पन्न हुन्छन्।
- "आलु" मा आलु वा अन्य पक्षको बोसो, वा स्यान्डविचमा बर्गरको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 432 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 129 मिलीग्राम |
| सोडियम | 284 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |