तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 टर्की पैर
- 1/4 कप / 60 एमएल मीठो तातो सरसफाइ
- 2 चम्मच / 30 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 चम्मच / 10 एमएल वनस्पति तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल कोषेर नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
गठबन्धन सरस, वर्कस्शियर चटनी, सब्जी तेल, नमक, प्याज पाउडर, र काली मिर्च। टर्कीको खुट्टाको सतह माथि झर्नुहोस्, छाला भित्रको जित जित्न सकेन। खुट्टामा एक प्याजुलर प्लास्टिकको थलो राख्नुहोस् र रातभर 2 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्। Preheat Grill। अन्त गर्म ग्रिलमा टर्कीको खुट्टाहरू ग्रिलको सबैभन्दा ठूलो भागबाट टाढा राख्नुहोस्। मध्यम गर्मी वा लगभग सम्म 45 भन्दा बढी मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्।
टर्की सम्पन्न हुन्छ जब आंतरिक तापमान 165-175 डिग्री एफ / 75-80 डिग्री सी। को बीच पुग्छ, र रस साफ हुन्छ। जलपानबाट बच्न कहिलेकाहीँ खाना पकाउने प्रक्रियाको समयमा कहिलेकाहीँ तिनीहरूलाई बदल्न निश्चित गर्नुहोस्। एकपटक पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3618 |
| कुल मोटा | 143 जी |
| पागलिएको बोसो | 37 g |
| असंतृप्त फैट | 47 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,80 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3, 969 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 544 g |