यो स्वादपूर्ण चिंरालो क्रियोलले तातो उकालो चावल, चिसो वा पास्ता संग अद्भुत छ। क्लासिक लुइसियाना चिंराटको डिशको यो संस्करण चाँडो पकाएको छ पछि पछि मितिमा पक्का जमेको छ।
वा यो क्लासिक सिम्मेड गरिएको चिन्रा क्रको नुस्खा प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 देखि 1 1/2 पाउन्ड चिन्ता , खुर्सानी र डाइरेक्टाइन
- 1 सानो प्याज, हलचल र पतला कटाई
- 1 गर्न सक्छन् (8 औंस) टमाटर चटनी
- 1 सक्छ (14.5 औंस) diced टमाटरहरू वा टमाटर टमाटरहरू
- 1/2 कप कटा हरित घंटी मिर्च
- 1/2 कप diced अजवाइन
- 3/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच मिर्च पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो भारी कुखुरामा हीटको तेल। चिन्ता जोड्नुहोस्; चिन्ता हुँदा गुलाबी हुन्छ जबसम्म पकाउँनुहोस्, प्रायः उत्तेजित हुन्छ। स्किलेटबाट चिन्ता हटाउनुहोस्।
- समान स्किलेटमा प्याज जोड्नुहोस् र हल्का खानुपर्ने सम्म पान्नुहोस्। टमाटर चटनी, टमाटर, घण्टी काली मिर्च, अजमेर, नमक, लसुन पाउडर र चिनी पाउडरमा हिउँद । लगभग 10 मिनेटको लागि कम गर्मीमा उकालो, सिमेरर,। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चिन्तासँग जोड्नुहोस्; राम्रो गरौं।
- 1 1/2-क्वार्ट क्यासरोलमा चिंरालो मिश्रण राख्नुहोस् जुन क्यान्सरको माथिको आवरणको लागि पर्याप्त ओभरलैपको साथमा खरिद गरिन्छ। सील र फ्रिज गर्नुहोस्। जमे भएका बेला, क्याजरर डिशबाट पन्नी प्याकेज हटाउनुहोस् र फ्रीजरमा पन्नी लिपटेको खाना फर्काउनुहोस्।
- जब खाना पकाउन तयार भए, फ्रोजन क्रियोलबाट पन्नी हटाउनुहोस् र क्यासेरलमा क्रियोल पर्ची जसमा यो जमेको थियो।
- पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस् र 1 घण्टा 400 सेकेन्ड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- तातो पकाएका चावल वा नूडल्ससँग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 275 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 283 मिलीग्राम |
| सोडियम | 784 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 36 g |