यी कुकीजहरु स्वादयुक्त र chewy छन्, र तिनीहरूले एकदम सप्ताहांतको उपचार वा लंच बक्सको अतिरिक्त बनाउँछन्। यी अखरोट वा पेक्यानको साथ बनाउनुहोस्, वा उनीहरूलाई पागल बिना बनाउनुहोस् र उनीहरु बिस्तार हुँदा सानो चिनो सँग छिचाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 cup unsweeted कोकोआ
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 8 औंस अनगिन्ती मक्खन (2 लक्जरी), नरम
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर, दृढतापूर्वक प्याक गरिएको
- 2/3 प्याला दाँत चर्को
- 2 ठूलो अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप पतला कटा walnuts या pecans, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ।
- एकसाथ उचालो, कोकोआ, बेकिंग पाउडर, र नुन। छुट्याइएको।
- हल्का र चम्किलो कपाल मक्खन र शंकर। अण्डामा बिरालो, एक चोटि एक पटक, प्रत्येक अतिरिक्त पछि धकेल्दै। वेनिला मा बिट
- कम गतिमा, एक पटकमा अँध्यारो मिश्रणलाई हराउनुहोस्, जबसम्म राम्रोसँग मिश्रित र सुचारू हुन्छ। कटा भ्वाइटमा हलचल।
- ड्रप चॉकलेट कुकी आटाले greased बेकिंग पानाहरूमा गोल tablespoons द्वारा, लगभग 2 इन्च अलग। 12 देखि 15 मिनेटको लागि बनाउनुहोस् वा सेट नगरेसम्म। यदि वांछित भएमा, केहि द्रुत भएको चिनोको साथ जब तिनीहरू तातो हुन्छ।
- कुकीजलाई प्याकमा प्यानमा ठोक्नुको लागि लगभग 5 मिनेटको लागि; चकलेटमा चकलेट कुकिजहरू ट्र्याक गर्नुहोस्।
अधिक चकलेट कुकीहरू
चकलेट Crinkles कुकीज
चकलेट क्रेज कुकिज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 423 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 116 मिलीग्राम |
| सोडियम | 241 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |