यी मुखवाइडिंग चकलेट चिप कुकीहरू मूंगफली मक्खनको अतिरिक्तसँग बनाइन्छ, एउटा मिट जुन केवल हराउन सकिँदैन। कुकीजहरू साथी र परिवारसँग हिट निश्चित छन्!
तपाईंको हात र तपाईंको परिवारको स्वादमा के छ प्रयोग गर्न सामग्रीहरू समायोजन गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। यदि तपाइँ मनपर्यो भने चकलेट चिप्सका साथ केहि मूंगफली बटर चिप्स जोड्नुहोस्, वा मानक चल्ने चकलेट चिप्सको सट्टा दूध चकलेट चिप्स वा कुञ्जीहरू प्रयोग गर्नुहोस्। नुस्खामा क्रीम वा कुखुरा मूंगफली मक्खन प्रयोग गर्नुहोस्। कुकीजहरू स्वाद र बनावट दुवैमा साँच्चै अद्भुत छन्। यदि तपाईं अधिक बनावट भोग्नु हुन्छ भने, अगाडि बढ्नुहोस् र कटा पेकान वा अखरोटको मुट्ठी थप्नुहोस्। या बल्लेबाज मा केहि कटा हुआ भुना हुआ मूंगफली गुना।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन, नरम
- 1/2 कप चिकनी मूंगफली मक्खन (वा कुखुरा)
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 कप ब्राउन शुगर, दृढतापूर्वक प्याक गरिएको
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 1/4 कप
- सबै उद्देश्यको आटा (5 1/2 औंस)
- 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 एफ सम्म
- हल्का रूपमा बेकिंग पाना सुचारु गर्नुहोस् वा पेन्चन्ट पेपर वा सिलिकॉन पाक चटाईमा राख्नुहोस्।
- प्रकाश सम्म मक्खन, मूंगफली मक्खन र शंकरहरू क्रीम गर्नुहोस्। अण्डा र मलहरू नभएसम्म अण्डा र मिश्रण जोड्नुहोस्।
- आटा, बेकिंग पाउडर, सोडा र नुन सँगसँगै राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। मक्खन मिश्रणमा सूक्ष्म अवयवहरू थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण को हल करो
- चकलेट चिप्समा फोल्ड गर्नुहोस्।
- टेस्पुनुलेहरू द्वारा तयार पाक पानामा कुकी कुकी आउँनुहोस्। 9 देखि 12 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा बोतलमा सेट र हल्का रूपमा खसेको।
शीर्ष 10 चकलेट चिप कुकी व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3881 |
| कुल मोटा | 244 g |
| पागलिएको बोसो | 110 g |
| असंतृप्त फैट | 88 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,154 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,295 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 364 g |
| आहार फाइबर | 28 जी |
| प्रोटिन | 80 जी |