यो रेत tarts प्रसन्न सानो सानो कटौती मक्खन कुकीहरू हुन्। कुकीजहरू छोटो छ। मक्खन हल्का रूपमा सॉसप्यानमा खसेको छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
क्लासिक कचरा पकाउनुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप अज्ञात मक्खन
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- रेखा पेपर वा हल्का साथ साथ लाइन पकाउने पानाहरू।
- एक ससनी मा, मक्खन पिघ्न; हल्का खानु पर्दैन। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठंडा नहुनुहोस्।
- भुइँमा मक्खनमा बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- आटा नरम नभएसम्म कपाल र फ्रिज गर्नुहोस्।
- आकलित सतहमा आटा बाहिर 1/4 इन्च मोटाईमा रोल गर्नुहोस्। 1 इन्च कुकी कटरको साथ काट्नुहोस्।
- तयार पाक पानाहरूमा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- लगभग 10 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- यदि सिफित कन्फेन्सिनेजरको शिरसँग छिटो छिटो छिटो छिटो कुञ्जी।
लगभग 3 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 43 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |