यो क्लासिक मासुलोफ दलिया, प्याज, र सानो लसुनको साथमा सबै माटो मासु लोभ हो। केचअप टिपिङ परम्परागत रूपमा प्रयोग गरिन्छ, तर बार्बेक्यू ससको टुप्पो पनि स्वादिष्ट हुनेछ। रोटीमा उल्टो पनि एक परम्परागत छनौट हो, तर एक समान मात्रामा रोटीको टुक्रा वा टुक्रा टुक्रा पक्कै पनि निश्चित हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड जमीनको मासु
- 2 चम्मच प्याज प्याज
- 1 ठूलो
- अण्डा (थोडा पिटिएको )
- 1/2 चम्मच लसुन (कुचल र पतला मिनी)
- 3/4 कप
- उल्टो (द्रुत वा पुरानो)
- 3/4 कप दूध
- 1/4 कप
- केचअप (प्लस थप गर्न छोड्नुको लागि)
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 1 1/4 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच सूखे थिम (वा ऋषि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्। 9-by-5-by-3-inch loaf pan वा मासुलोफ प्यान गर्नुहोस्।
- जमीनको मासु, पिसाब प्याज, अण्डा, लसुन, तामाङ, दूध, 1/4 कपको क्याचअप, वर्कस्टर्सशायर चटनी, नमक, काली मिर्च, र ऋषि वा थिमलाई मिलाउनुहोस्। मिक्सर राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस् तर अधिक मिश्रण नगर्नुहोस्।
- खुसीसाथ तयार खाफ प्यानमा गन्तव्यको मासु मिलाउनुहोस्।
- 1 घण्टा र 10 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- हटाउनुहोस् र सावधानीपूर्वक कुनै पनि अतिरिक्त तेल हटाउनुहोस्। मासुलोफको माथि माथि क्याचअप फैलाउनुहोस् र 15 देखि 20 मिनेट लामो ओवनमा फर्कनुहोस्।
सुझाव सेवा गर्दै
मासुदार आलु र हरियो सेम वा ब्रोकोली संग सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- मोटो सामग्री मासुलोफको स्वाद र रसिलोपनको कुञ्जी हो। धेरै स्वादयुक्त र रसदार मासुकोफको लागि 80 देखि 85 प्रतिशत छनौट गर्नुहोस्। यदि तपाईंको मासु धेरै दुबला छ भने जमीनको सुँगुरको साथ केहि जमीन मासुको बदल्नुहोस्।
- केही चाँदीको हरियो वा रातो बेल काली मिर्च र छायादार गाजरको टुक्रा थप्नुहोस्, यदि चाहियो। अतिरिक्त नमीको लागि, खाना खाने प्रोसेसरमा कुनै सब्जियां र सब्जी तेलको चम्मचमा सुत्न मासुलोफ जोड्नु भन्दा पहिले।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 348 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 221 मिलीग्राम |
| सोडियम | 620 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 38 जी |