एकजना क्रिसमसको लागि शाकाहारी उदाहरणहरु! तरकारी अण्डा नग (वा उदाहरणीगोग) को लागी बच्चाहरुको लागि उपयुक्तको लागि एक अमीर र स्वादपूर्ण डेयरी-फ्रि र अण्डा-रहित नुस्खा। अण्ड नोग एक परम्परागत क्रिसमसको छुट्टी पेय हो, र तपाईले यो स्वादिष्ट घर का बना भित्री नुन नुस्खाको साथ अण्डाको सम्झना छैन।
यदि तपाई मनपर्छ भने रम, ब्रान्ड वा व्हिस्कीको साथ आफ्नो घरको डेरामा-मुक्त न्युलाई हिसाब गर्नुहोस्। मजा लिनुहोस्!
यदि तपाईं एक Vegan के हो भनेर निश्चित छैन भने, तपाईं यहाँ यो सरल भेग परिभाषा जाँच गर्न चाहानुहुन्छ, र यदि तपाईं अधिक vegan व्यञ्जनहरु खोज्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईं यहाँ धेरै भान्जी व्यंजनहरू फेला पार्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप सोया दूध
- 1 चम्मच तत्काल वेनिला पुडिंग पाउडर (यकीन गर्नुहोस् कि यो सेवन छ)
- 1 कप नाउडी कफी क्रीम वा भारी क्रीम
- 1 टिस्प वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच नमक
- 1/4 टिस्प अख्तियार
- 1/4 टेस्प दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सोया दूधको आधा र तुरुन्त पुडाको आधा घटे सम्म। बाँकी सोया दूध र क्रीम जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- दायाँमोन बाहेक बाँकी रहेका अवयवहरू थप्नुहोस्।
- सेवा भन्दा पहिले रातभर ठुलो अनुमति दिनुहोस् र भर्खर अघि दाँतको साथ छिटो।
आफ्नो घरको भित्ता उदाहरणका लागि आनन्द लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 100 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 166 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |