महासागर स्प्रेबाट यो क्रेनबेरी जेलो सलादले कुनै पोल्टलिक वा छुट्टीको सभाको लागि एक आकर्षक र ताजा ताज व्यंजन बनाउँछ। सबै भन्दा राम्रो भाग हो तपाईं अग्रिम यस क्रेनबेरी सलाद धेरै दिन बनाउन सक्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 8 ओज। अनानास, नाली, रिजर्व रस को कुर्सन सक्छ
- 1/2 कप क्रेनबेरी रस ककटेल (जस्तै महासागर स्प्रे)
- 2 Tbsp। कागतीको रस
- 1 3 औँ। प्याकेज रस्पबेरी जेलाटिन
- 1 16 औंस। पूरा बेरी गर्न सक्छ
- क्रेनबेरी सस
- 1/2 कप diced अजवाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा कंक्रीट रस, क्रेनबेरी रस को ककटेल र नींबू का रस को मिश्रण। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- जेलाटिन जोड्नुहोस्। जबसम्म यो पूर्णतया विलम्बन हुन्छ तबसम्म हलचल गर्नुहोस्।
- कार्गोको साथ क्रान्बेरी सस तोड्नुहोस्। जिलेटिन मिश्रण मा हलचल।
- प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र लगभग पूर्ण सेट सम्म सम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- कुचल अनानास र अजवाइन मा हलचल। 4-कप मोल्डमा फाल्नुहोस्। दृढ नभएसम्म क्रिल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 81 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |