यो ग्राउन्ड बीफ क्यासेल लामो लामो लोकप्रिय परिवार नुस्खा भएको छ, र यो तयारी गर्न र बेक गर्न कोच एक छ। जब तपाईं नामले बताउन सक्नुहुन्छ, यो "चप्पल" कोसेरोलको प्रकार हो जुन चावल, आलु, ग्राउण्ड मासु र सब्जिहरु संग बनाइएको छ।
आलु खाएर मुक्त गाजर र अन्य गाजरहरू वा अन्य सब्जीहरू जस्तै हरी बीन्स वा मक थप गर्नुहोस्। म टमाटरको सूप संग पानी र 3/4 कपमा पानी काट्न सक्दिन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 tablespoons
- सब्जी तेल
- 1 1/4 पाउन्ड दुबला
- जमीन मासु (कम से कम 85% दुबई)
- नमस्कार स्वाद
- ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
- 1 चम्मच पेपर
- 1 कप कटा प्याज
- 3 मध्यम आलु कटायो
- 1/2 कपले लामो अनाज चावललाई नदिईयो
- 1 कप कटा भयो
- गाजर
- 1 कप कटाई कोटरी
- 1 टमाटर सूप गर्न सक्छ
- 1 कप उबलते पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन 2 2/2-क्वार्ट बेकिंग डिश। ओवन 300 देखि 300 फिट (150 सी / ग्याँस 2)।
- सब्जीको तेलले ठूलो स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा गरम पार्नुहोस्। भुँडीदार र लामो समय सम्म गुलाबी सम्म भुइँमा हावा लगाउनुहोस्।
- नमक, काली मिर्च, र पेपरिका, हरियो प्याज, जमीनको मासु, त्यसपछि कटा भयो आलु, चावल, गाजर र कालरीको साथ प्रत्येक तहलाई हल्का रूपमा छिटो पार्दै।
- उबलिएको पानीको साथ क्यान्डसेड सूप मिलाउनुहोस् र क्यासेरोल राख्नुहोस्।
- 3 घण्टाको लागि 300 एफमा आवरण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 579 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 126 मिलीग्राम |
| सोडियम | 255 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 45 g |