यो सलाद को उष्णकटिबंधीय स्वाद छ, अनानास स्लाइस मा सेवा गरिन्छ। यो ट्यूना र कटा पनीरी संग बनाइएको स्वादिष्ट सलाद हो।
माथिल्लो हरी प्याजको साथ सलाद र स्वादिष्ट भोजनको लागि ताजा टमाटर र ककड़ी स्लाइसको साथ सेवा गर्दछ। वा, सजिलो ग्रीष्मकालीन रात्रिको लागि सब्जिहरु र फ्रान्सेली फ्रिज जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो 12-औंस ट्युन गर्न सक्छ (घटेको र फ्याक्ड)
- 3/4 कप अजमेर (कटाई)
- 1/3 देखि 1/2 कप मेयोनेज
- 1/2 चम्मच सरसफाइ
- 2 चम्मच नींबूको रस
- 1 प्याकेज मिश्रित सलाद ग्रीन्स
- 4 अनानास स्लाइस (ताजा वा डिब्बाबंद)
- वैकल्पिक गार्निश: 2 देखि 3 चम्मच हरा हरी प्याज (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा एक साथ ट्यूना र अजगर टस।
- अर्को कटोरामा, मेयोनेज, सरस र नींबूको रसको मिलाउनुहोस्।
- ट्यूना मिश्रणमा करिब तीन-चौथाई मेयनेज मिश्रणको आधा जोड्नुहोस् तपाईंको स्वादमा नरम गर्नुहोस्।
- सलाद प्लेट्स मा ग्रीन्स को व्यवस्था गर्नुहोस र प्रत्येक एक अनानास टुक्रा संग शीर्ष मा।
- चम्मच टुना सलाद प्रत्येक अनानास मा त्यसपछि इच्छित हरी प्याज संग छिरीयो।
- छेउमा कुनै पनि खुट्टा मेयोनेज ड्रेसिङ मिश्रणको सेवा गर्नुहोस्।
- ताजा कटा भयो टमाटरहरू र ककुलहरू र कडा मेहनतको अन्डा स्लाइसहरू थप्नुहोस् वा यसलाई कपको सूपको साथ प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 420 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 48 मिलीग्राम |
| सोडियम | 372 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 25 g |