लिभर टमाटर र सब्जिहरु संग पकाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 देखि 2 पाउन्ड बीफ वा ब्वाँसो लिई, क्यूबमा काट्नुहोस्
- 3 देखि 4 स्लाइस बेकन, diced
- 2 सानो
- गाजर, कटाई
- 2 रिबेल पनीर, कटाई
- 1/4 कप कटा प्याज
- 1 कर सकते हो (14.5 औंस)
- टमाटरहरू
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच
- काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा लिभर राख्नुहोस्; diced बेकन संग छिटो।
- बाँकी सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र सबैलाई जोड दिनुहोस्।
- आवरण र कम 6 देखि 8 घण्टामा पकाउनुहोस्।
- बेई पट्टि सेवा गर्नु अघि हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 121 मिलीग्राम |
| सोडियम | 161 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 41 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)