यो स्वादिष्ट र ताजा ताजा सिट्रस पेय मात्र नींबूले भन्दा बढी छ। यो नुस्खा लेमोन, लिम, र सुन्तला संग बनाइयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 लेन्स
- 3 limes
- 6 सुन्तला
- 3 कोटा पानी
- 1 1/2 कप शर्करा (वा अधिक स्वादको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 5 लेन्सबाट रस को निचोड, लम्बाई 3 र सुन्तला को 5; एक गैलन कंटेनरमा राख्नुहोस्।
- रसहरूलाई पानी र चिनो जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- थोरै शेष नारंगी र नीबू टुक्रा र गार्निशको लागि अलग।
- राम्रो तरिकाले चिल र फ्रिजमा राख्नुहोस्। सुन्तला र लेमन स्लाइसको साथ बर्फमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 115 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |