यी नरम प्रजातिहरूले कुनै पनि अवसरको लागि राम्रो नास्ता बनाउँदछ। ठूला मल-शैली खमीर प्रजातिहरूको लागि, यी स्वादिष्ट नरम प्रजातिहरूमा एक नजर राख्नुहोस्। न केवल तिनीहरू स्वादिष्ट छन् तर तिनीहरूले बनाउन को लागी कुनै खमीरको आवश्यकता पर्दैन, जसको मतलब उनी सजिलो र छिटो छन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच शुगर
- 2 चम्मच मर्जारिन
- 1/2 कप / 2 औंस पनीर (टुक्रादार हल्का कडरडर)
- 2/3 कप दूध
- 1 मध्यम अण्डा (पीटा)
- 1 1/2 चम्मच नमक (मोटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरामा पहिलो 4 अवयवहरू मिलाउनुहोस्; एक पेस्ट्री ब्लेंडर संग मार्जारिन मा कट जब सम्म कोमल भोजन जस्तै मिश्रण।
- पनीर र दूध जोड्नुहोस्, सुत्ने सामग्री सम्म घिमिरे हुँदा मात्र नरम हुन्छ।
- आटालाई हल्का चिसो सतहमा घुमाउनुहोस् र 12 पटक घन्टी गर्नुहोस्।
- आटा आधामा विभाजित गर्नुहोस् र प्रत्येक आधा 12x8 इन्च आयतमा रोल गर्नुहोस्।
- ढोका ढोका ढोकामा आठ 1 इन्च स्ट्रिप्समा।
- प्रत्येक एक pretzel आकार मा ट्विस्ट गर्नुहोस्; पिटेको अण्डासँग ब्रश र मोटे नमक संग छिटो।
- हल्का ग्ल्यास्ड बेकिंग पानाहरू राख्नुहोस् र 15 मिनेट वा सुनको खैरोसम्मको लागि 400 F मा पकाउनुहोस्।
- तार रैकमा केही मिनेटको लागि कूल; सेवालाई न्यानो पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 85 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 63 मिलीग्राम |
| सोडियम | 434 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |