यी छोटो पसलहरू खरानी हुन्छन् र चावलले पकाउँछ। चावल र सब्जियां पाक मार्फत आधे मार्ग जोडिएको छ, जसको सम्पूर्ण खाना बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 पाउन्ड बीफ कम रिब्बहरू, सेवा-आकार टुक्राहरू मा काट
- नमक र काली मिर्च
- 3/4 कप लामो अनाज चावल, नखुले
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 1/4 कप कटा हरित घंटी काली मिर्च
- 2 चम्मच बीफ बेस वा बेलून
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1/4 चम्मच सूखे पनी थिम, कुचल
- 2 1/4 कप पानी
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी कुकिलो मा, लगभग 30 मिनेट को लागि छोटो रिज को पकाएँ, भूरे रंग को सबै तरफहरु लाई प्राय: बारी। नमक र काली मिर्चको साथ सिजन छोटो भाग।
- ठूलो रिब्स लाई ठूलो बेकिंग डिश वा क्यासेरोलमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। 1 घण्टाको लागि 325 एफमा आवरण गर्नुहोस्।
- एउटै कुखुरामा, चावल, प्याज, अजमेर र हरियाली काली मिर्च जोड्नुहोस्; चावल हल्का गरी खसेको हुन्छ।
- रिब्स 1 घण्टा पछाडि ओवनबाट हटाउनुहोस्; नाली बेकिंग डिशबाट छोटो रिब्स हटाउनुहोस्। क्यासेरलमा चावल र सब्जी को मिश्रण राख्नुहोस् त्यसपछि छोटो रिब्बाको साथ माथि।
- एक saucepan मा, बीफ आधार गठबन्धन, Worcestershire चटनी, थिम, 2 1/4 कप पानी, 1 1/2 चम्मच नुन, 1/8 चम्मच मिर्च; एक फोडा ल्याउनुहोस्। पसलहरूमा टाँस्नुहोस्; कवर र छोटो छोटो भाग 1 घण्टा लामो।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 983 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 33 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 236 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,034 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 65 g |