यी स्वादिष्ट भरिएको मशरूमले पार्टी वा परिवारको सभाको लागि उत्कृष्ट अप्ठ्यारो बनाउँछ। मशरूम रोटी कपाल, पिर्मेसन पनीर र काटे मिर्च र प्याजको स्वादिष्ट मिश्रण संग भरिएको छ।
यस नुस्खामा कटा घंटी मिर्चको लागि पतली कटा अजवालीको विकल्पलाई मुक्त गर्न महसुस गर्नुहोस्। एक नुस्खाको लागि नुस्खा सजिलै उचाइन्छ।
सम्बन्धित पनीर
बेकन भरिएको मशरूम
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 ठूला मशरूम (ताजा)
- 1/2 कप मक्खन (पिघलिएको, विभाजित)
- 2 चम्मच हरी काली मिर्च (पतला कटाई)
- 3 चम्मच प्याज (पतला कटाई)
- 1 1/2 कप
- रोटीको टुक्रा (ताजा)
- 1/2 चम्मच
- नमक
- 1 ड्यास काली मिर्च
- 1 ड्यास केनी मिर्च
- पिर्मेन्स पनीर, तातो स्वाद वा टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 एफ (165 सी / ग्याँस 3 सम्म) गरम गर्नुहोस्। मक्खन एक खुट्टामा मशरूम क्यापहरू राख्न पर्याप्त ठूलो उकालो पाक पकवान।
- मशरूम सफा गर्नुहोस्; घाँसहरू हटाउनुहोस्, क्यापहरू छोटो छोड्नुहोस्। पक्कै टाँस्नुहोस्।
- निषेध सम्म 3 वटा चम्मच मक्खनमा मशरूम टोपहरू साउट गर्नुहोस्। प्लेटमा ट्राफिक गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- प्याज नभएसम्म बाँकी 5 वटा चम्मचको मक्खनमा कडा रुखहरू, हरियो काली मिर्च र कटा प्याजहरू साउथ गर्नुहोस्।
- प्याज र काली मिर्च को मिश्रण को लागि, रोटी को टुकडे , नमक, काली मिर्च, र केनी मिर्च जोड्नुहोस। सामग्रीहरू राम्ररी मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- प्रत्येक मशरूम टोपी भरपूर बत्तीको टुक्रा मिश्रणमा भर्नुहोस् र त्यसपछि प्रत्येक सानो पेमेसन पनीर सँग छिट्नुहोस्।
- तयार पाकिएको डिशमा भरिएको मशरूम टोपहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 15 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा भर्ती नभए सम्म खैरो छ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- नुहाउनको लागि क्रिमिनी मशरूम प्रयोग गर्नुहोस्।
- भरपर्दो मिश्रणमा केही टुक्रा पकाएको पकाएको सॉसेज वा बेकन थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 9 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 192 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |