यी शवयुक्त भान्सा मशरूम बेकन, क्रीम पनीर र ब्रेडक्रम्बको मिश्रण भरी हुन्छ।
क्रीम पनीर सँगसँगै मिश्रण ल्याउँछ, तर बेकन स्टार हो। माथिको मशरूम टाढा भएको मोजार्सेला, चरददार, वा पेर्मेसन पनीर सँग टाढा बस्नु अघि। चित्रित मशरूम मोजजारेल पनीर को टुप्पोमा समाप्त भएको थियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड माध्यम ताजा
- मशरूम
- 4 बेकन को स्ट्रिप्स, diced
- 1/2 कप प्याज प्याज, वा हरी प्याज प्रयोग गर्नुहोस्
- 2 चम्मच मिसास ताजा हरी घंटी काली मिर्च
- 1 चम्मच नमक, वा स्वाद
- 1/8 चम्मच काली मिर्च, वा स्वाद
- 3 औंस
- क्रीम पनीर, कोठाको तापमान
- 1/2 कप ठीक सुकेको रोटी क्रम्बस, सादा
- 1/4 कप गर्म पानी
- वैकल्पिक: टपिंग को लागि कटा हुआ पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- सफा मशरूमहरू, हटाउनुहोस् र काट्नुहोस्। छुट्याइएको।
- बेकन बान्नुहोस् वा एक भारी कुखुरामा त्रास गर्नुहोस्। एक स्लटेड चम्मच वा स्पटुला संग, बेकन पेस्ट तौलिएमा डुब्न हटाउनुहोस्। बेकन drippings मा, कटाई सम्म कटा प्याज, हरियो काली मिर्च, र कटा मशरूम को सलाख्छ; नाली स्वादको लागि नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- ओवनलाई 325 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- एक कटोरामा, नरम क्रीम पनीर संग बेकन मिश्रण जोड्नुहोस्। मिश्रीको क्याप्पहरूमा दृढतापूर्वक प्रेस थिच्नुहोस्, थोपा घट्छ।
- सानो कटोरामा ब्रेडक्रम राख्नुहोस्। भरी मशरूम टोपहरू उल्टो पार्नुहोस् र कोठरीमा सजिलै थिच्नुहोस्।
- 13-by-9-by-2-inch पाक प्यानमा राख्नुहोस्। पन र पकाउनको लागि 1/4 प्याला कपको पछाडि जोड्नुहोस्, खुट्टामा 20 देखि 25 मिनेट।
- यदि चाहियो भने, प्रत्येक मशरूम माथि सानो मात्रामा टुक्रा मोजार्सेला, कडरडर, वा पेमेस्सेन पनीरको साथमा र पनीर पिघ्न पर्याप्त मात्रामा ओवनमा फर्किन्छन्।
- आकारमा निर्भर गर्दछ, लगभग 1 1/2 देखि 2 दर्जन मशरूम भत्किन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 176 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |