यो एक पारंपरिक लेक्सिंगटन, उत्तरी केरोलिना कलरस्ला नुस्खा हो। यसले गोभी, साइडर सिरका, र क्याचेपलाई स्वाद दिन्छ जुन स्वादयुक्त स्लड जुन पोर्क वा चिकनसँग पूर्ण रूपमा जान्छ। यसलाई एक साइड डिशको रूपमा टाँस्नुहोस् वा तपाईंको बारबेक्यु स्यान्डविचको माथि राख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/2 देखि 3 पाउन्ड (1.1 से 1.3 ग्राम) सेतो गोभी
- 1 कप (240 एमएल) साइडर सिरका
- 2/3 कप (160 एमएल) क्याचअप
- 1/2 कप (120 एमएल) पानी
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) चिनी
- 1 चम्मच (5 एमएल) नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) केयने काली मिर्च (वैकल्पिक)
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
- 1/2 चम्मच (2.5 मिलीलीटर) मिर्च पाउडर
- काली मिर्च सॉस जस्तै ड्यास
- Tabasco
यसलाई कसरी बनाउने?
1. गोभी गोलो। एक सानो ससनीन मा एक मध्यम गर्मी मा साइडर सिरका मा चीनी भंग। गोभी को बाहेक अन्य अवयवहरू जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्, जबकि लगभग 10 मिनेटको लागि सिमिंग गरिँदै।
मिश्रण देखि मोटा भयो पहिले गर्मी देखि हटाउनुहोस्। लगभग 10 वा बढी मिनेटको लागि शांत गर्न अनुमति दिनुहोस् त्यसपछि गोभी माथि राख्नुहोस्। जब सम्म राम्रो तरिकाले मिश्रित हुनुहोस्। तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्। मिश्रणबाट हटाउनुहोस् पहिले मिश्रण ढाक्ने हुन्छ। लगभग 10 वा बढी मिनेटको लागि शांत गर्न अनुमति दिनुहोस् त्यसपछि गोभी माथि राख्नुहोस्।
जब सम्म राम्रो तरिकाले मिश्रित हुनुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 680 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |