तपाईं पिकसी किडोस वा ठूलो बच्चाहरु को एक ठूलो समूह को लागी प्रयास गर्दै हुनुहुन्छ भने, हामीले तपाईंको लागि तीन शब्दहरू पाएका छौं: बेकन पनीरबर्गर बम। एक सिमेन्ट ग्राउड बीफ र बेकन मिश्रण बिडिट आटा मा लुगा लगाइएको छ। आटाले अण्डाको कपाल संग धकेलेको छ र तिलको बीउ संग फसेको छ, त्यसपछि हल्का हिउँमा बाँधिएको छ (र हामी हिँड्ने, डायनामाइट) समाप्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 Pillsbury बिस्कुट (10 बिस्कुट)
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान बीफ
- 1/2 प्याज, पतला कटा
- नमक र काली मिर्च
- बेकन को 3 स्लाइस, कटा भयो
- 1/3 कप क्रीम पनीर
- 1 चम्मच केचअप
- 2 चम्मच बारबेक्यू सस
- 1 चम्मच पीला सरस
- Worcestershire सस को 1 चम्मच
- 5 औंस cheddar पनीर, 10 चौकों मा कटौती
- 1 अण्डा सेतो
- वैकल्पिक: तिल बीउ
- वैकल्पिक: अचार
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्वोत्तर ओवन 375 एफ सम्म
एक ठूलो प्यानमा, खैरो फलामको मासु, बेकन र प्याज पकाएर। नमक र काली मिर्चको मौसम। थप चिसो निकास गर्नुहोस्।
एउटै प्यानमा, क्रीम पनीर, केचअप, बारबेक्यू सस, सरस र वर्कसेर्सहायर सॉस थप्नुहोस्। क्रीम पनीर पिघ्न नभएसम्म कम गर्मीमा हिँड्नुहोस्। ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
प्रत्येक बिस्कुट पतली बाहिर रोल। प्रत्येक बिस्कुट मा 2 चम्मचपंथी बीफ मिश्रण राख्नुहोस र एक छेददार पनीर वर्ग को 1 वर्ग जोड्नुहोस। बीफ / पनीरको वरिपरि बिस्कुट लिपि गर्नुहोस् र तुरुन्तै किनारहरू सील गर्नुहोस्।
एक टुक्रामा बिस्कुट प्यानल राख्नुहोस्, सीम-साइड डाउन। सेतो सेतो सँगसँगै अण्डा सेतो र छिर्नुहोस्।
तिनीहरूलाई ओवनमा राख्नुहोस् र फलामलाई 13 देखि 16 मिनेटमा हल्का घुमाउनुहोस्।
न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 290 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 255 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 18 जी |