यो ताजा asparagus को लाभ लिन को लागी एक उत्कृष्ट नुस्खा छ जुन यी वर्षहरु लगभग उपलब्ध छ। यद्यपि, यदि आवश्यक छ भने, तपाईंले जमेको asparagus प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। चटनी रत्न टंग छ र सुन्तला रस को मामूली मीठापन र एक राम्रो balsamic सिरका को समृद्धि एक लुसुस सिरप मा उबलिएको छ। तिलको बीउको सानो टुक्रा केकमा मक्खन हो। यो बनाउन अझ सरल छ, अझै पनि सुरुचिपूर्ण।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच तिलको बीउ
- 1/4 कप ताजा सुन्तला रस (लगभग 1 ठूलो ठूलो नारंगी)
- 1 टेबलून राम्रो गुणस्तर
- balsamic सिरका (नोट हेर्नुहोस)
- 1 चम्मच
- जैतून का तेल
- कोसेसर
- नमक र ताजा जमीन
- काली मिर्च स्वाद
- 1 पाउन्ड ताजा
- asparagus , छोरिएको छ
यसलाई कसरी बनाउने?
सूखी फ्रान्जिस्टरमा हल्का सुनको र सुगन्धित सम्ममा टोस्ट तिलको बीउ । छुट्याइएको।
एक साथ सुन्तला रस, balsamic सिरका , र जैतून को तेल । कोषेर नमक संग सिजन र स्वादको लागि ताजा ताली मिर्च । सानो साउसेपमा राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। आधे देखि कम सम्म 3 देखि 4 मिनेट सम्म कुक गर्नुहोस्। यो मोटो हुनुपर्छ र लगभग सिरपनी हुनुपर्दछ। छुट्याइएको।
3 देखि 5 मिनेटको लागि एक आवरण बर्तनमा एक रैकमा भाप एस्पेरपस, जबसम्म तपाइँ सजिलै चाकूको सबै भन्दा ठुलो भाग चाकू टिप संग छिटो हुन सक्नुहुन्न, तर यो अझै पनि फर्म र रंगीन छ।
कम भान्डेड एरिआरागस कम विनाग्रेटी को बहाव संग र टोस्स्ड तिल बीउ संग छिडका साथ।
नोट: एक राम्रो गुणस्तरको बुलसामिक सिरका मोटो र गहिरो स्वादिष्ट संग धनी हुन्छ। यदि तपाइँ कम गुणस्तर प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, तपाईंलाई कम गर्न चटनी लामो उफाउन आवश्यक पर्दछ।
सुझाव सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
• Asparagus फूल एपाइजर वा गार्निश
• Asparagus आलू सलाद पकाने को विधि
• माइक्रोवेव ताजा एस्पारागस
• व्हाइट चिकन एस्पारागस Lasagna पकाउने
• अधिक Asparagus व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 78 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |