Crockpot बीबीक्यू पि Pinto बीन्स को लागि यो सरल र स्वादपूर्ण नुस्खा एक रसदार ग्रील्ड स्टेक को लागि एक साइड डिश को रूप मा एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड। सुकेको पिन्टो सेम
- 3 कप पानी
- 1 प्याज, कटा भयो
- 18 बजे। बोतल बारबेक्यू सस
- 1/4 कप गुलाब वा शहद
- 1/4 टस्पेस। काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. बीन्स क्रमबद्ध गर्नुहोस्, कुल्ला र नाली। पानी संग आवरण र खडा गरौं, रातभर रातो।
2. अर्को बिहान, सेमहरू फेरि नदिनुहोस् र तिनीहरूलाई कुल्ला गर्नुहोस्।
3. संयोजन सेम, 3 कप पानी, प्याज, बारबेक्यू सस, गुलाबी, र काली मिर्च 4 क्वार्ट क्रकपोट।
4. क्रोकोपस कवर गर्नुहोस् र 8-9 घण्टाको लागि कम हुनुहोस् वा सेन्स सम्म निविदा हो। यदि तपाईसँग नयाँ क्रोकपोट हो जुन ह्याटरमा पकाउँछ, 7 घण्टामा जाँच्नुहोस् र आधा बाटो बिन्दु एक पटक सेन्स हल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 341 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 669 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 71 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 13 g |