यो ग्रिल को उपयोग एक त्वरित र स्वादिष्ट फ्लैट रेड इंडियन। स्याउ र ब्री पनीर काम एक साथ राम्रो सँगै सँगसँगै, त्यसैले यो नुस्खा एक प्रयास दिनुहोस् र तपाईं नतिजा बाट खुसी हुनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 फ्लैट रोटी (तैयार
- न्यान रोटीले यसको लागि राम्रो काम गर्दछ)
- 4 मध्यम
- सुनको स्वादिष्ट सेब (कोर 2 इन्च चौडा स्लाइसमा)
- 6-7 औंस / 170-200 जी ब्री पनीर (हेडबेड या सादा)
- 1/3 कप / 80 एमएल अखरोट (लगभग कटा)
- 1/4 कप / मधुको 60 एमएल
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। स्याउलाई हल्का तेलको ग्रिल गेटमा राख्नुहोस् र प्रति पक्ष 2-3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्। स्याउ साना स्लाइसमा काट्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्। फ्लैटब्रेड को कुकी पाना को ठूलो काटने बोर्ड मा रखें। बहावको माथिल्लो भागले जैतून का तेल संग। एक सानो थाइमा प्रत्येक टुक्रामा छिन्नुहोस् र ठोक्किएको सेतो र ब्री स्लाइसहरूलाई फ्लैट रोटीमा राख्नुहोस्, दुवै को बीचमा बदल्नुहोस्।
ग्रिलमा राख्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा ब्रेनी पनीर पिघ्न सुरु हुन्छ र राम्रो तरिकाले टोस्ट गर्नु पर्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्, मधुरोसँग बिरुवा र कटा अखरोटको साथ माथि। चौथो भागमा स्लिप गर्नुहोस् र मजा लिनुहोस्। यो पिज्जाहरू एक अद्भुत मुख्य पाठ्यक्रमको लागि बनाउँदछ तर एक एपटिजरको रूपमा वास्तवमै राम्रो काम गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 9 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 304 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 8 जी |