यो सजिलो पोर्क स्ट्रोगनऑफ दुबला पोर्क स्ट्रिप्स संग बनाइएको छ। नुस्खामा पोर्क लियोन वा बेकारहीन देश शैली शैली प्रयोग गर्नुहोस्। तातो पकाएका चावल वा नूडल्ससँग यो पोर्क स्ट्रोगनओफको सेवा गर्नुहोस्। टमाटर पेस्ट, प्याज, र खट्टा क्रीमहरू अवयवहरूमध्ये हुन्छन्। सुकेको पकाएको चावल वा नूडल्ससँग पोर्क पेश गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
खट्टा कर्क पोर्क चपप्स
फास्ट र सजिलो बीफ स्ट्रोगनओफ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस मशरूम (कटाई बटन वा क्रिमिनी)
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 देखि 1 1/4 पाउन्ड दुबला पोर्क (पतली स्ट्रिप्स मा कटौती)
- 1/2 कप आटा
- 1/2 चम्मच कोषेर नमक (वा स्वाद)
- 1/4 चम्मच पेपरिका
- 1/8 चम्मच काली मिर्च (वा स्वाद, तातो पानी)
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1 मध्यम प्याज (हल या तिमाही मा र पतला कटाई)
- 1 कप
- बीफ स्टक (वा
- चिकन स्टक )
- 3 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1 कप सेतो चावल (प्याकेज दिशा अनुसार पकाएको, वा तातो पकाएका नूडल्सहरू)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेट वा प्यान साईट मा, मक्खन पिच्छे। मशरूम जोड्नुहोस् र निविदा सम्म सट गर्नुहोस्। प्लेट वा कटोरालाई हटाउनुहोस्; छुट्याइएको।
- एक कटोरी मा, नमक, काली मिर्च र पेपरिका संग आटा मिलाउनुहोस्।
- सुँगुरको आटाको साथ पोर्क स्ट्रिप्स राम्रो तरिकाले लेपित गर्नुहोस्।
- कुखुरामा 2 चम्मचौं तेल थप गर्नुहोस्; पोर्क र पतला कटाई प्याज जोड्नुहोस्। कुकुर खान्थे र प्याज निलम्बन नभएसम्म कुकुर, हिउँदिरहन्छ।
- मासु को भित्ता को शोर, टमाटर पेस्ट, र वर्कस्शियर सॉस संग पैन मा फिर्ता लौटें।
- 5 मिनेटको लागि एक फोडा र पकाउनुहोस्, खाली गरिदिनुहोस्।
- आवरण, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र 20 मिनेट लामो समय सम्म सिम गर्नुहोस्।
- खट्टा क्रीम र गर्मी मा हलचल। चिसो र सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस्।
- तातो पकाएका चावल वा नूडल्ससँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 828 |
| कुल मोटा | 42 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 152 मिलीग्राम |
| सोडियम | 882 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 45 g |